Oriģinālie madžongu komplekti: spēles bagātās vēstures garša

Jaunumi

2021-10-06

Mahjong ir sena spēle, kas ir ļoti svarīga ķīniešu kultūrai. Uzaicinot draugu mājās uz Mahjong spēli, tika pierādīts, cik augstu jūs vērtējat draudzību. Spēles dziļo sakņu dēļ mūsdienu madžongu entuziasti cenšas saglabāt tās aktualitāti, saglabājot lielāko daļu sākotnējās spēles aspektu.

Oriģinālie madžongu komplekti: spēles bagātās vēstures garša

Nesen internetā radās satraukums, kad balto dāmu grupa iepazīstināja ar greznu madžongu komplektu ar nosaukumu “The Mahjong Line”. Lētākais komplekts viņu līnijā bija 325 ASV dolāri, bet ekskluzīvi komplekti, piemēram, “Cheeky Line” un “Botanical Line”, tika pārdoti par vairāk nekā 400 USD.

Vienkārši sakot, šādām prātīgām balvām ir jādomā. Mēs piekrītam entuziastiem, ka madžongu nevajadzētu komercializēt. Šajā sakarā mēs esam apkopojuši īsus aprakstus par kabatai draudzīgiem Mahjong komplektiem, kas patiesi atspoguļo spēles bagātīgo vēsturi.

Mahjong komplekts pie Perlas upes ar divām iespējām

Šis Mahjong komplekts tiek pārdots Pērļu upē, kas ir pirmā ķīniešu un amerikāņu nodaļa pasaulē. Pircēji izvēlas divus Mahjong komplektus; “Rietumu komplekts”, kuram ir numurētas flīzes, un “Āzijas komplekts” ar ķīniešu simboliem. Visu flīžu izmērs ir 1 1/8 x 1,5 x 7/8 collas, ļaujot tām cieši iekļauties brūnajā iepakojuma kastē, kas iekļauta komplektā.

Personalizēts dāvanu Mahjong komplekts vietnē Etsy

Pircēji, kuri vēlas apdāvināt savus draugus un ģimeni, vietnē Etsy var izvēlēties šo individuāli izgatavoto Mahjong komplektu. Jūs varat izvēlēties vienu no astoņiem modeļiem, kas vislabāk atbilst saņēmēja gadījumam. Tajos ietilpst “Happy Birthday”, “Happy Graduation”, “Happy Anniversary”, “Mr and Mrs”. un vēl. Pārdevējs arī ļauj flīzēs ievadīt četrus ciparus, kas jāizgriež ar rokām.

Koi Fish Mahjong komplekts ar koka futrāli

Pērkot šo Mahjong komplektu vietnē Yellow Mountain Imports, jūs saņemat 166 flīzes ar akvareļa koi motīvu, kas simbolizē veiksmi, pārpilnību un neatlaidību. Turklāt jūs saņemat labi izgatavotu koka kasti, kurā ietilpst tādi piederumi kā koka statīvi, akrila stūmēji, vērtēšanas monētas, kauliņi, vēja indikators un lietošanas instrukcija.

Daudzkrāsains ķīniešu madžongu komplekts ar pārnēsājamu kasti

Ikoniskie Mahjong gabali ir roku darbs un uzrakstīti ar cipariem un ķīniešu simboliem. Spēlētāji no jebkura reģiona var viegli izmantot, izmantojot gabalus. Komplektā ir 144 gabali ar zaļu, zilu, violetu, baltu un rozā krāsu izvēli. Saskaņā ar Etsy aprakstu, tas ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan profesionāliem madžongs spēlētājiem.

Amatnieku izgatavots koka madžongs, kas veidots uz Verve kultūras

Verve Culture piedāvā pārdošanā šo unikālo Mahjong komplektu. Visi koka gabali un iepakojuma kastes ir izgatavotas ar rokām. Pārdevējs ietver viegli lasāmus norādījumus, un vietnē ir īsa spēles vēsture.

Ar rokām izgatavots koka Mahjong komplekts Novicā

Izgatavots Waraporn Khamsuk, šis Mahjong komplekts ir skaistā koka kastē, un tajā ir iekļauti ķīniešu simboli uz 144 Mahjong gabalu sejas. Komplekts ir izgatavots Taizemē un pēc pasūtījuma veikšanas tiek piegādāts uz jebkuru vietu Amerikā.

Kā ķīniešu madžongs atšķiras no japāņu madžongs
2021-12-15