Madžongs tiešsaistes stratēģija

Mahjong ir intriģējoša ķīniešu flīžu spēle, kas turpina iegūt popularitāti visā pasaulē. Lai arī tā var šķist milzīga pirmreizējiem spēlētājiem, spēle kļūst taisnīga, kad spēlētājs apgūst pareizās spēles stratēģijas. Ir dažādas madžongas versijas. Tomēr vairums variantu centrē ap 136 līdz 144 flīzes un veidni. Šīs flīzes ir sadalītas trīs savdabīgās kategorijās: uzvalki, prēmiju flīzes un goda flīzes.

Mahjong galvenais mērķis ir izveidot uzvarošu kombināciju, izmantojot 14 flīzes. Šī laimētā roka ir vai nu četru, trīs vai divu flīžu komplekts, kas iegūst vismazāko iepriekš noteikto punktu skaitu. Šeit ir dažas pamata stratēģijas, kuras var izmantot derībās.

Pievērsiet pastiprinātu uzmanību izmetumiem

Pievērsiet pastiprinātu uzmanību izmetumiem

Spēlējot madžongu, spēlētājam jāseko līdzi tam, ko citi mēģina savākt. Ir trīs izšķirošas lietas, kuras azartiskajam spēlētājam ir jāuzmana no sāncenša rokas. Pie tādām lietām pieder izmetumi, ekspozīcijas un flīzes, kuras konkurējošais spēlētājs nekad nav spēlējis. Spēlētājiem vajadzētu uzmanīties galvenokārt no spēlētājiem, kuri atrodas labajā pusē. Šāds spēlētājs ir vienīgais, kurš spēj čokot. Mahjong spēles gaitā tuvojoties beigām, spēlētājiem jābūt uzmanīgiem pret to, ko viņi izmet. Izvairieties no flīžu izmešanas, ja sienā flīžu skaits samazinās.

Pievērsiet pastiprinātu uzmanību izmetumiem
Izprotiet vērtēšanas elementus

Izprotiet vērtēšanas elementus

Lai spēlētājs būtu milzīgs spēks madžongs spēlē, viņiem ir jāizpēta un jāsaprot dažādi vērtēšanas elementi. Izpratne par šīm punktu skaita funkcijām nav jāiegaumē. Tā vietā tas nāk no spēlēm ar dažādiem spēlētājiem un izpratnes par viņu vispārējiem modeļiem. Uzziniet modeļus, kas gūst visvairāk vai mazāk punktu, kā arī to, kas veido uzvarošo kombināciju. Vienmēr ir laba ideja agri secināt labāko kombināciju, pēc tam fotografēt par tām. Spēlei turpinoties, nomainiet sākotnējo taktiku, lai izveicīgi spēlētāji nevarētu lasīt un analizēt jūsu roku.

Izprotiet vērtēšanas elementus
Izvairieties no Melding pārāk ātri

Izvairieties no Melding pārāk ātri

Kļūda, ko pieļauj vairums iesācēju, pārāk ātri saplūst spēlē. Tiek domāts, ka tad, kad likme ir tuvu mahjongam, viņai / viņai ir jāčīkst vai jāpiespiež. Tomēr šāds solis var būt neitralizējošs. Spēlētājam, visticamāk, paliks sarežģītas flīzes, lai vēlāk tās sakristu, ja viņš būtu savācis un sodījis agri. Iepriekšēja flīžu agrīna ekspozīcija arī ļauj konkurentiem lasīt jūsu spēli un pēc tam pielāgot to spēlēšanas veidu. Lai spēle būtu elastīga līdz beigām, ieteicams nodot flīzes, kad spēle vēl ir svaiga.

Izvairieties no Melding pārāk ātri
Nekad neļaujiet citam spēlētājam viegli uzvarēt

Nekad neļaujiet citam spēlētājam viegli uzvarēt

Lai arī galvenais mērķis ir uzvarēt madžongs spēli, prātīgāka stratēģija ir pretinieku nomākšana. Šis paņēmiens noder situācijās, kad spēlētājs saskaras ar prasmīgiem madžongs ienaidniekiem. Vienmēr izvairies no barošanas ar augstu punktu skaitu rokām. Bīstams spēlētājs ir tas, kurš trīs reizes izkausē vienā uzvalkā. Īpaši piesardzīgi barojiet šādus spēlētājus. Labākā stratēģija ir ātri īstenot aizsardzības mentalitāti. Turklāt spēlētāja likteni nosaka zaudētie punkti, nevis iegūtie punkti. Spēlējot, pieturieties pie galvenās madžongs stratēģijas: “spēlētājs nekad nevar uzvarēt, metot uzvaras flīzes pretiniekam”.

Nekad neļaujiet citam spēlētājam viegli uzvarēt