Vai tiešsaistes madžongs ir spēle, kas balstīta uz prasmēm vai veiksmi?

Pamatstratēģija

2021-11-24

Tāpat kā daudzas klasiskās spēles, arī Mahjong ir atradis vietu tiešsaistes azartspēļu pasaulē. Daudzi spēlētāji visā pasaulē var izbaudīt madžongs solo vai sacensību spēli no savas komforta zonas ar dažiem klikšķiem. Tomēr spēles vieglums nav palīdzējis noraidīt jautājumu par to, vai madžongs ir prasmes vai veiksmes spēle.

Vai tiešsaistes madžongs ir spēle, kas balstīta uz prasmēm vai veiksmi?

Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par to, kā Mahjong darbojas ar prasmēm un veiksmi.

Kādi ir madžongs noteikumi?

Tiešsaistes madžongu spēlē divi spēlētāji izmantojot flīzes ar rakstiem, kas jāsakārto komplektos, kurus var izmantot grupu veidošanai. Spēles mērķis ir katram spēlētājam noņemt visas savas flīzes, pirms to dara pretinieks. Spēlētāji pēc kārtas likvidē vienu flīzi, līdz paliek tikai viens spēlētājs ar visām atlikušajām flīzēm. Spēlētājs, kurš pirmais to sasniedz, uzvar spēli.

Kā darbojas madžongs?

Mahjong pamatprincips ir tāds, ka tā ir prasmju spēle. Katrs spēlētājs pēc kārtas noņem flīzes no dēļa, sakārtojot tās četru atbilstošu flīžu komplektos. Mērķis ir likvidēt pēc iespējas vairāk flīžu, pirms to izdara jūsu pretinieks, jo, ja jūs to nedarīsiet, viņi var uzvarēt spēli. Ja jums nav palicis neviena flīzes, kad jūsu pretinieks noņem savu pēdējo flīzi, jūs zaudējat.

Tomēr madžongā ir arī veiksmes elements. Dažas flīzes ir vērtīgākas par citām, un dažas flīzes ir labāk piemērotas noteiktām situācijām. Piemēram, flīze ar zivs attēlu var būt vērtīgāka nekā cita flīze ar ziloņa attēlu.

Tas nozīmē, ka dažas flīzes ir vieglāk uzvarēt nekā citas. Un dažreiz, lai gan jūs uzvarējat, jūs joprojām zaudējat.

Cik daudz prasmju ir nepieciešamas, lai spēlētu madžongu?

Tas ir atkarīgs no tā, kam jūs jautāsiet. Piemēram, daži cilvēki uzskata, ka madžongs ir tīras nejaušības spēle, savukārt citi apgalvo, ka tas prasa ievērojamas prasmes. Vienkārši sakot, atbilde ir; Tas ir atkarīgs no.

Mahjong spēles iznākumu var ietekmēt vairāki faktori. Viens no tiem ir flīžu skaits, kas paliek pēc katra pagrieziena. Vēl viens faktors ir noņemamās flīzes veids. Visbeidzot, trešais faktors ir flīžu noņemšanas secība. Šie trīs faktori nosaka, cik liela ir iespējamība, ka jūs uzvarēsit.

Ir arī dažādi madžongs veidi. Tradicionālajā madžongā jūs izmantojat 108 flīžu komplektu, kas sadalīts 36 identisku flīžu pāros. Bet mūsdienu madžongā jūs izmantojat mazāku flīžu skaitu. Turklāt mūsdienu madžongs izmanto nedaudz atšķirīgu punktu skaitīšanas metodi, taču spēles pamatprincipi paliek nemainīgi.

Vai madžongam ir nepieciešama stratēģija?

Tāpat kā daudzām aizraujošām spēlēm, arī madžongam ir nepieciešama stratēģija. Jums jāzina, kādas flīžu kombinācijas ir vispiemērotākās konkrētām situācijām. Spēlētājiem ir jāsaprot arī atsevišķu flīžu vērtība.

Piemēram, ja jums ir flīžu pāris, kas atbilst flīžu pārim, kas jau atrodas uz galda, jums vajadzētu izvairīties no šo flīžu noņemšanas. Tā vietā būtu noderīgi, ja jūs koncentrētos uz atbrīvošanos no citām flīzēm.

Kā ķīniešu madžongs atšķiras no japāņu madžongs
2021-12-15