Šeit ir 6 interaktīvas madžongs lietotnes, ko izmēģināt

Mobilais

2021-12-08

Iespējams, ir pagājis gadsimts, kopš jums ir bijis prieks spēlēt madžongu. 20. gadsimtā tradicionālā ķīniešu uz flīzēm balstīta galda spēle kļuva par populāru izklaidi. Papildus pamata spēles elementiem tagad varat atrast dažādu krāsu un dizainu Mahjong flīzes.

Šeit ir 6 interaktīvas madžongs lietotnes, ko izmēģināt

Populārākās madžongs spēles ir pieejami bezmaksas lejupielādei no App Store vai Google Play. Tomēr, ja vēlaties spēlēt sarežģītāku spēli, ir arī daudz maksas iespēju.

Zemāk ir saraksts ar mūsu iecienītākajām Mahjong lietotnēm:

Mahjong Deluxe 3

Ja vēlaties kopā ar draugiem spēlēt klasisko madžongu, Mahjong Deluxe 3 ir viena no labākajām izvēlēm. Tam ir plašs izkārtojumu klāsts, ieskaitot īpašus noteikumus kas ļauj spēlētājiem uzvarēt, izmantojot savas flīzes, nevis ievērojot standarta noteikumus.

Varat arī izmantot AI pretinieku, ja vēlaties spēlēt pret robotu. Turklāt Mahjong Deluxe 3 atbalsta līdz pat četriem spēlētājiem vienlaikus, lai jūs varētu baudīt vairāku spēlētāju spēles pret citiem cilvēkiem, kuri arī ir lejupielādējuši spēli.

Mahjong Solitaire 2

Solitaire faniem patiks Mahjong Solitaire 2, jo tā piedāvā to pašu veco spēli, ko viņi zina un mīl, bet pievieno jaunas funkcijas, piemēram, laika ierobežojumu un sasniegumus. Ir arī divi sarežģītības iestatījumi, no kuriem izvēlēties, lai jūs varētu izaicināt sevi pārvarēt augstāka līmeņa izaicinājumus. Turklāt jūs varat izlemt saglabāt savu progresu, ja esat iestrēdzis konkrētas mīklas risināšanā.

Mahjonga laiks

Iespējams, jūs nedomājat, ka Mahjong Time ir īpaši aizraujošs, taču šī spēle piedāvā dažus unikālus pagriezienus. Piemēram, varat spēlēt solo režīmā vai uzaicināt draugus pievienoties jums piemērotā spēlē. Jums var būt arī izaicinājums izpildīt mīklas noteiktā laika periodā. Tas nozīmē, ka jums nebūs jātērē daudz laika, mēģinot pabeigt sarežģītu mīklu.

Mahjong Plus

Šī ir vēl viena laba iespēja atpūsties un spēlēt madžongu, neuztraucoties par uzvaru vai zaudēšanu. Mahjong Plus ir pieejams liels dažādu izkārtojumu klāsts, katrs ar savu unikālo tēmu. Varat arī izvēlēties izveidot savu pielāgoto izkārtojumu.

Mahjong HD

Šī ir vienīgā spēle, ko iesakām, ja vēlaties izjust madžongas patieso skaistumu. Mahjong HD ļauj izveidot skaistus flīžu komplektus, kas izskatās lieliski jebkurā ierīcē. Pateicoties lieliskajai grafikai un animācijām, spēlējot spēli, jūs jutīsities kā mājās. Ir arī iespēja kopīgot savus darbus, izmantojot Facebook vai Twitter.

Mahjong HD Pro

Mahjong HD Pro ir līdzīgs spēles oriģinālajai versijai, tikai tajā ir iekļautas vairākas papildu funkcijas. Tie ietver taimeri, rezultātu tablo, labāko rezultātu sarakstu un daudz ko citu. Turklāt spēlētāji var viegli importēt savus attēlus spēlē, lai tie parādītos viņu komplektos.

Kura Mahjong lietotne jums patīk vislabāk? Ja joprojām nevarat izvēlēties, varat izmēģināt katru spēli, lai redzētu, kā tās darbojas.

Kā ķīniešu madžongs atšķiras no japāņu madžongs
2021-12-15