April 17, 2024

Brīnišķīgā madžong pasaule: stāsts par maz ticamiem draugiem un mūžīgu baudījumu

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter
  • Atslēga līdzņemšanai: Mahjong, kas vairāk nekā tikai spēle, ir vienkāršas baudas un saiknes avots dažādām cilvēku grupām.
  • Otrās atslēgas: Spēles atdzimšana, īpaši tādās vietās kā Buckhead, ir daļa no plašākas tendences, kas meklē savienojumu un garīgo stimulāciju.
  • Trīs galvenās atziņas: Mahjong veicina unikālu kopienas garu, pārspējot tradicionālos saviesīgos pasākumus ar stratēģijas, draudzības un smieklu sajaukumu.

Kas kopīgs trim juristiem, vienam privātā kapitāla investoram, SCAD profesoram, komerciālā nekustamā īpašuma brokerim un rakstniekam? Viņi visi priecājas par seno madžongs spēli. Šī eklektiskā grupa veido manu Mahjong loku, un tas ir mūsu stāsts.

Brīnišķīgā madžong pasaule: stāsts par maz ticamiem draugiem un mūžīgu baudījumu

Bakhedas centrā madžongas entuziasti kļūst par dinamisku kopienu. Neskatoties uz tās kultūras atsaucēm Prieka veiksmes klubs un Trakie bagātie aziāti, daudzus joprojām interesē jautājums: kas īsti ir madžongs?

Pēc būtības Mahjong var pielīdzināt džina rummy, bet ar skaisti izstrādātām flīzēm kāršu vietā. Mērķis ir vienkāršs: esiet pirmais, kas izveido noteiktu secību ar savām flīzēm.

Mahjonga pievilcību varētu saistīt ar tā šķietamajām priekšrocībām, piemēram, pacietības un pieklājības veicināšanu. Bet būsim patiesi, mūsu rosīgā pilsētas dzīve atstāj maz vietas pacietībai. Market Business News citētie pētījumi izceļ Mahjong lomu kognitīvo funkciju un atmiņas uzlabošanā. Pat Džūlija Robertsa atrod mierinājumu spēles relaksējošajā dabā. Tomēr šie iemesli tikko nesaskrāpē to, kāpēc mēs pulcējamies spēlēt.

Mūsu motivācija ir tīra bauda. Bez formalitātēm, bez darba kārtības, tikai spēle un mūsu kompānija. Pārsteidzoši, ka mūsu sesijās nav ēdienu vai dzērienu, izņemot gadījuma rakstura LaCroix, padarot mūsu pulcēšanās par anomāliju sociālo grupu vidū. Tomēr tas nemazina mūsu prieku; ja kas, tas to pastiprina.

Spēles izcelsme ir apvīta ar noslēpumiem, un notiek debates par tās pirmsākumiem un pat tās pareizrakstību. Tomēr Džozefs P. Babkoks to ieviesa Amerikā 20. gadsimta 20. gados, un tas iezīmēja ilgstošas ​​aizraušanās sākumu.

Nesenā pandēmija ir atkal izraisījusi interesi par madžongu, uzsverot mūsu iedzimto vajadzību pēc savienojuma. Mahjong piedāvā nevainojamu līdzekli: saliedētu vidi četriem, daloties ne tikai spēlē, bet arī patiesas mijiedarbības brīžos.

Buckhead Mahjong Club pakalpojumā Facebook kalpo kā vārti jaunpienācējiem, piedāvājot nodarbības un pulcēšanās visu līmeņu entuziastiem. Mūsu grupas ikdiena, lai gan tā nav noteikta iknedēļas grafikā, ir kļuvusi par mūsu dzīves lolotu sastāvdaļu, radot smieklus un brālības sajūtu, kas saglabājas vēl ilgi pēc tam, kad flīzes ir iepakotas.

Mums madžongs pārsniedz vienkāršu spēli. Tas liecina par prieku par vienkāršiem priekiem, biedriskuma siltumu un smiekliem, kas mūs saista. Un galu galā, vai par to nevajadzētu runāt katru otrdienas vai trešdienas vakaru?

(Pirmo reizi ziņoja: Market Business News, The Seattle Times)

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjonga atklāšana Ovensboro: jauns saiknes un tradīciju vilnis
2024-05-23