May 6, 2024

Gaismas, kamera, darbība: The Amazing Race Canada hits Richmond Mall

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Key Takeaways

  • Negaidīts komplekts: Ričmondas Parker Place tirdzniecības centrs pagājušajā svētdienā pārvērtās par improvizētu filmas The Amazing Race Canada filmēšanas vietu.
  • Kopienas Buzz: pircēji un pusdienotāji jaunajā sezonā var ieraudzīt sevi, radot sajūsmu.
  • Kultūras uzmanības centrā: Ierastajā tirdzniecības centrā madžongs spēle pārtikas laukumā kļuva par negaidītu izrādes centrālo punktu.

Ja pagājušajā svētdienā Ričmondā staigājat pa Parker Place rosīgajām ejām, kas atrodas ielā Nr. 3, jūs, iespējams, esat tikai piecpadsmit slavas minūšu sliekšņa galā. Iemesls? Amazing Race Canada producentu komanda bija pilsētā, pārvēršot parasto iepirkšanās dienu par negaidītu fonu populārajam TV realitātes šovam.

Gaismas, kamera, darbība: The Amazing Race Canada hits Richmond Mall

Diena sākās ar gaidīšanas sajūtu, kad ražošanas komanda ap pusdienlaiku iekārtoja veikalu. Nepagāja ilgs laiks, līdz ērgļa acīm bija raksturīgs The Amazing Race Canada — šovs, kas sastāda komandas savā starpā aizraujošā sacīkstē ne tikai visā valstī, bet arī visā pasaulē, saņemot lielisku atlīdzību par uzvarētāji. Šova atgriešanās filmēšanas apritē pēdējo reizi tika redzēta saviļņojošo skatītāju devītajā KTV sezonā.

Bet ne tikai kameru klātbūtne pagrieza galvas. Pilnībā pārpildītajā Parker Place ēdināšanas laukumā pavērās aina no kultūras svētkiem. Ducis dalībnieku bija dziļi aizrāvušies ar madžonga spēli, flīžu klikšķināšanai rezonējot starp pusdienotāju un skatītāju kņadu. Šis intriģējošais skats tika iemūžināts un plaši izplatīts populārajā Ķīnas sociālo mediju platformā Littel Red Book, pievēršot vēl lielāku uzmanību šīs dienas notikumiem.

Darbinieks no viena no ēdināšanas vietas restorāniem dalījās: "Šāvēja komanda ieradās ap pulksten 12 un devās prom pēc divām stundām. Uz skatuves ēdināšanas laukuma centrā bija cilvēki, kuri spēlēja madžongu. Viņi neslēdza ēdināšanas laukumu, lai filmējot, tik daudz klientu vienlaikus pusdienoja."

Lai gan Parker Place vadība palika nerunīga, nespējot apstiprināt filmēšanas specifiku vai to, vai tā patiešām bija filmai The Amazing Race Canada, viņi dalījās, ka epizode gaidāma jūlijā.

Šī negaidītā TV slavas slava noteikti ir saviļņojusi Ričmondā, liekot daudziem ar nepacietību gaidīt pārraidi. Vai madžonga spēlētāji būs daļa no izaicinājuma? Vai varbūt krāsains fons sacīkšu lielajai drāmai? To rādīs tikai laiks. Bet viena lieta ir droša: Ričmondas Parker Place ir iespiedies The Amazing Race Canada mantojumā.

Vai jums ir domas par šo negaidīto notikumu pavērsienu vai kādiem citiem stāstiem Ričmondā? Droši rakstiet mums vai dalieties savās atziņās un padomos vietnē [aizsargāts ar e-pastu]. Un, ja vēlaties sekot līdzi visam Ričmondā, pierakstieties mūsu ikdienas informatīvā izdevuma saņemšanai.

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjonga atklāšana Ovensboro: jauns saiknes un tradīciju vilnis
2024-05-23