May 5, 2024

Mahjong Soul Kan!!: brīnišķīga niršana animācijas madžongs pasaulē

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Galvenās līdzņemšanas iespējas:

Mahjong Soul Kan!!: brīnišķīga niršana animācijas madžongs pasaulē
  • Mahjong Soul Kan!!, anime, kuras pamatā ir populārā videospēle Mahjong Soul, iepazīstina ar jaunu reklāmklipu un tēmas dziesmu.
  • Seriāla sērijas tiks rādītas ceturtdienās plkst. 22:00 JST, sākot no 2024. gada 25. aprīļa, savā oficiālajā YouTube kanālā.
  • Oficiālajā motīva dziesmā "Kankan Hime-hime" ir iekļauti varoņu balss aktieru priekšnesumi.

Ieskats Mahjong Soul Kan!!

Mahjong Soul Kan!!, paredzamā Mahjong Soul videospēles tīmekļa anime adaptācija, ir tikko izlaidusi virkni aizraujošu atjauninājumu faniem visā pasaulē. No jauna treilera, kurā tiek solītas lielas likmes un sirdspukstošie madžonga mači, līdz oficiālās tēmas dziesmas un straumēšanas detaļu atklāšanai, šī sērija gatavojas būt obligātai noskatīšanai.

Pirmizrāde ir paredzēta 2024. gada 25. aprīlī, un sērijas tiks izlaistas katru nedēļu ceturtdienās plkst. 22:00 pēc JST laika. Fani var noķert visas darbības anime oficiālajā YouTube kanālā, nodrošinot globālu pieejamību.

Mūzikas ritmi, kas atbilst flīzēm

Seriāla oficiālā motīvu dziesma ar nosaukumu "Kankan Hime-hime" atdzīvina varoņus, izmantojot viņu talantīgo balss aktieru balsis. Ichihime, Miki Nikaido, Kaguyahime un Yui Yagi, kuru balsis ir attiecīgi Maaya Uchida, Chiwa Saito, Mariya Ise un Ami Koshimizu, piešķir savas balsis šai lipīgajai melodijai, pievienojot anime papildu šarma un personības slāni.

Aizkadrā

Mahjong Soul Kan radošais spēks!! vada Kazuomi Koga, kurš uzņemas režisora ​​​​stūri, ar Alke animācijas studiju un Yostar papildu producēšanu. Ayumi Kurokawa izstrādātos varoņu dizainus atdzīvina Hinako Tsubakiyama mūzika, nosakot toni aizraujošām madžonga cīņām un sirsnīgiem mirkļiem.

Ko sagaidīt

Pēc 2022. gada “Mahjong Soul Pon☆” panākumiem Mahjong Soul Kan!! ir paredzēts turpināt mantojumu ar jaunu sižetu un aizraujošu varoņu dinamiku. Gan spēles cienītāji, gan jaunpienācēji ar nepacietību gaida iespēju iegremdēties pasaulē, kurā uzvarētājus nosaka stratēģija, prasmes un mazliet veiksmes.

Sazinieties ar mums

Kādas ir jūsu domas par jaunākajiem Mahjong Soul Kan atjauninājumiem?!!? Vai esat sajūsmā par jauno motīvu dziesmu? Zemāk esošajos komentāros pastāstiet par savām cerībām un to, par ko jūs sakņojat nākamajā sērijā. Sāksim sarunu!

(Pirmo reizi ziņoja: Anime News Network, datums)

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjonga atklāšana Ovensboro: jauns saiknes un tradīciju vilnis
2024-05-23