April 17, 2024

Mahjong Soul un Blue Archive apvienojieties zvaigžņu sadarbības pasākumā!

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Galvenās līdzņemšanas iespējas:

Mahjong Soul un Blue Archive apvienojieties zvaigžņu sadarbības pasākumā!
  • Ienirstiet unikālajā School Fes Frenzy pasākumā Mahjong Soul, kurā ir jauna spēle un ierobežota laika stāsti.
  • Iepazīstieties ar četriem ekskluzīviem tēliem no Blue Archive, radot brīnišķīgu Mahjong Soul visumu.
  • Izrotājiet savus varoņus jaunajos Flowery Charms sērijas tērpos un izrotājiet savu spēli ar ierobežota laika dekorācijām.

2024. gada 17. aprīlis — Šanhaja, Ķīna — šī ir aizraujoša diena mobilo spēļu pasaulē, jo Mahjong Soul sadarbojas ar Blue Archive, lai izveidotu revolucionāru sadarbību! NEXON GAMES izstrādātā Blue Archive ir izveidojusi savu nišu kā sensacionālu subkultūras RPG mobilo spēli. Šī sadarbība ir paredzēta, lai apburtu Mahjong Soul spēlētājus ar četriem ekskluzīviem varoņiem, pēc pasūtījuma izgatavotiem sadarbības tērpiem un unikālām, ierobežotām dekorācijām. Turklāt ir pieejamas dāsnas balvas par pasākumiem.

Jauns ierobežota laika sadarbības pasākums

Skola Fes Frenzy aicina visus spēlētājus uz nebijušu notikumu, kurā apvienoti jauni spēles režīmi un aizraujošs stāsts ar ierobežotu laiku. Atkāpjoties no tradicionālās madžong mehānikas, pasākums ievada Soul Punch, režīms, kurā spēlētāji pēc Riichi paziņošanas pēc kārtas izmet sešas flīzes, tādējādi palielinot azartu un stratēģiju. Šis ierobežota laika pasākums, kas norisināsies no 2024. gada 16. aprīļa līdz 7. maijam (UTC-7), sola sarindotas spēles un Soul Punch cīņas, kas piepildītas ar aizraujošām iespējām nopelnīt žetonus un iegūt ekskluzīvas balvas.

Jauni sadarbības varoņi

Blue Archive visums saduras ar Mahjong Soul, ienesot šajā valdzinošajā pasaulē četrus unikālus tēlus. Katrs varonis, sākot no sportiskā Široko līdz ļaunajam Mutsuki, piešķir Mahjong Soul pieredzei bagātīgu stāsta slāni un šarmu. Viņu negaidītais ceļojums uz Mahjong Soul Shrine piešķir dziļumu un aizrautību, solot spēlētājiem apburošu un aizraujošu tikšanos.

Jauni sadarbības tērpi un dekorācijas

Sadarbība izvēršas modē ar Ziedu piekariņu sērija, elegantu qipao tērpu klāsts četriem viesu varoņiem. Līdzās šiem elegantajiem tērpiem spēlētāji var uzlabot savu spēļu pieredzi ar ekskluzīviem, ierobežota laika rotājumiem, piemēram, Winning, Riichi, Riichi Bet, Tile Back un Tablecloth. Šie papildinājumi ne tikai bagātina vizuālo pievilcību, bet arī iespaidīgo spēles pieredzi.

Sekojiet Mahjong Soul un Blue Archive

Nepalaidiet garām nevienu atjauninājumu! Sekojiet Mahjong Soul un Blue Archive oficiālajiem kanāliem, lai uzzinātu par šo aizraujošo sadarbību un daudz ko citu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir pieejams viņu oficiālajā mājaslapā, Discord, X, Facebook, YouTube vai Twitch, ir pieejams daudz satura un kopienas, ko izpētīt.

Par Zilo arhīvu

Blue Archive, ko izstrādāja NEXON GAMES un nāca klajā visā pasaulē 2021. gada novembrī, ātri kļuva par iemīļotu RPG nosaukumu. Tā piedāvā spēlētājiem unikālu ikdienas brīnumu un aizraujošas RPG mehānikas sajaukumu. Lai uzzinātu vairāk par šo burvīgo pasauli, apmeklējiet viņu oficiālo vietni.

Par Yostar spēlēm

Uzņēmums Yostar Games, kas dibināts 2014. gadā, ir kļuvis par vadošo izdevēju un izstrādātāju, īpaši anime spēļu žanrā. Yostar Games galvenā mītne atrodas Tokijā un Šanhajā, un tās mērķis ir dominēt globālajā spēļu vidē.

Šī Mahjong Soul un Blue Archive sadarbība ir vairāk nekā tikai pasākums; tie ir spēļu, stāstu stāstīšanas un kopienas svētki. Pievienojieties School Fes Frenzy un iegremdējieties pasaulē, kurā saduras stratēģija, skaistums un darbība!

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjonga atklāšana Ovensboro: jauns saiknes un tradīciju vilnis
2024-05-23