April 18, 2024

Moonlight, Martinis un Mahjong: radošs līdzekļu vākšana, lai cīnītos pret badu Ziemeļteksasā

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Galvenās līdzņemšanas iespējas:

  • Ziemeļteksasas Pārtikas banka (NTFB) uzsāk atklāšanas pasākumu Moonlight, Martinis un Mahjong, kura mērķis ir savākt līdzekļus, lai nodrošinātu maltītes Ziemeļteksasiešiem, kuri saskaras ar badu.
  • Pasākums, kas paredzēts 29. aprīlī Park City klubā Dalasā, sajauks madžongs aizraušanos ar dāvināšanas prieku, vienlaikus piedāvājot apmeklētājiem iespēju baudīt smagas uzkodas un kokteiļus.
  • Iegādājoties galdu 800 USD vērtībā, dalībnieki var palīdzēt NTFB nodrošināt 2400 maltītes sabiedrībai, iezīmējot nozīmīgu soli ceļā uz bada plaisas novēršanu reģionā.

Novatoriskā pavērsienā līdzekļu vākšanā North Texas Food Bank (NTFB) ir paredzēts rīkot pasākumu, kurā apvienots madžongs, martini izsmalcinātība un mēness gaisma, lai atbalstītu cēlu mērķi. Dublēts Moonlight, Martinis un Mahjong, šis īpašais vakars nav tikai spēles baudīšana, kas ir aptvērusi gadsimtus un kontinentus; tas ir par jautras nakts pārvēršanu par glābšanas riņķi ​​simtiem tūkstošu Ziemeļteksasā, kas cīnās ar badu.

Moonlight, Martinis un Mahjong: radošs līdzekļu vākšana, lai cīnītos pret badu Ziemeļteksasā

Tradīciju un labdarības sajaukums

Mahjong — spēle, kuras saknes meklējamas 19. gadsimta Ķīnā un kopš tā laika ir kļuvusi par pasaules mēroga izklaidi, ir kas vairāk nekā tikai izklaide. Tas ir tilts starp kultūrām, kopienas katalizators un tagad arī spēcīgs instruments cīņā pret badu. Erica Yaeger, NTFB galvenā ārlietu direktore, pauž sajūsmu par pasākumu, uzsverot tā dubulto mērķi: piedāvāt apburošu vakaru draugu grupām un pārvērst to baudījumu par taustāmu palīdzību tiem, kam tas nepieciešams.

Visi ir aicināti

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis madžongs vai iesācējs, pasākums sola kaut ko ikvienam. Papildus spēlei dalībnieki var sagaidīt gardus uzkodas, kokteiļus un iespēju laimēt aizraujošas izlozes balvas. Tā ir iespēja piedalīties visas kopienas centienos remdēt izsalkumu, un katram galdam ir izšķiroša nozīme, nodrošinot maltītes kaimiņiem, kuriem tas ir nepieciešams.

Ievērojiet izmaiņas, pa vienai flīzei

Ietekme no Moonlight, Martinis un Mahjong sniedzas daudz tālāk par vienu baudas vakaru. Katra četru cilvēku galda cena ir 800 $, un šis pasākums ievērojami uzlabos NTFB spēju izplatīt barojošus ēdienus Ziemeļteksasā. Šī iniciatīva ir apliecinājums kolektīvas rīcības spēkam — kā kopīgi prieka mirkļi var pārvērsties par būtisku atbalstu tiem, kas saskaras ar grūtiem laikiem.

Par Ziemeļteksasas pārtikas banku

NTFB misija novērst bada plaisu ir nelokāma. Darbojoties kā cerības signāls, organizācija nenogurstoši strādā, lai iegūtu, iepakotu un izplatītu pārtiku, izmantojot apmēram 500 partneraģentūru tīklu un tiešās piegādes programmas. Pagājušajā finanšu gadā vien NTFB nodrošināja piekļuvi vairāk nekā 144 miljoniem maltīšu, kas liecina par tās apņemšanos un kopienas atbalstu. NTFB, kas ir atzīta par izcilību un caurspīdīgumu, turpina būt vadošā, lai nodrošinātu, ka neviens ziemeļteksasietis neiet gulēt izsalcis.

Noslēgumā Moonlight, Martinis un Mahjong ir vairāk nekā tikai līdzekļu vākšanas pasākums; tie ir kopienas svētki, apliecinājums ilgstošam dāvināšanas garam un spēcīgs atgādinājums par atšķirībām, ko varam panākt, sanākot kopā. Tāpēc atzīmējiet savos kalendāros 29. aprīli, pulcējiet draugus un gatavojieties spēlēt savu lomu naktī, kas sola jautrību, draudzības un iespēju mainīt dzīves, pa vienai madžonga flīzei.

(Pirmo reizi ziņoja: GLOBE NEWSWIRE, 2024. gada 16. aprīlis)

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjonga atklāšana Ovensboro: jauns saiknes un tradīciju vilnis
2024-05-23