May 8, 2024

Svinam AANHPI mantojuma mēnesi: dziļa niršana ar Shondaland's Finest

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Šondalendā mēs visi esam par to, lai atzīmētu savus pagrieziena punktus un pārdomātu ceļojumu, kas mūs noveda tur, kur esam šodien. Mūsu iestudējumi atspoguļo daudzveidīgo pasauli, kurā dzīvojam. Šo varoņdarbu padara iespējamu neticami talanti, ar kuriem mums ir paveicies strādāt gadu gaitā. Šajā Āzijas amerikāņu, vietējo Havaju un Klusā okeāna salu iedzīvotāju mantojuma mēnesī mēs izceļam mūsu kopienas AANHPI zvaigznes, iedziļinoties viņu personīgajā pieredzē un kultūras izcelsmē.

Svinam AANHPI mantojuma mēnesi: dziļa niršana ar Shondaland's Finest

Galvenās līdzņemšanas iespējas:

  • Šondalendas iestudējumi atspoguļo daudzveidīgo pasauli, kurā mēs dzīvojam, pateicoties neskaitāmajām kultūrām, kuras pārstāv tās aktieri.
  • Šo aktieru personīgā izcelsme un kultūra piešķir viņu atveidotajiem varoņiem dziļumu un autentiskumu.
  • AANHPI mantojuma mēneša atzīmēšana sniedz iespēju izpētīt AANHPI talanta bagātīgo kultūras pieredzi Šondalendā.

Svētku noskaņās mēs tikāmies ar zvaigzni no filmas "Greja anatomija", kuras dzīvesstāsts ir tikpat krāsains kā lomas, kuras viņš spēlē. Šis aktieris ir dzimis ķīniešu karību ģimenē Kostarikā, un viņa ceļojums no viņa multikulturālās audzināšanas līdz populāram vārdam tādos šovos kā "Glee" un tādās filmās kā "Everything Everywhere All at Once" ir tikai iedvesmojošs.

Kā jūsu bērnība ietekmēja to, kas jūs esat šodien?

Uzaugu ķīniešu Karību kopienā Kostarikā, es jau no agras bērnības biju iegrimis kultūru sajaukumā. Devīze "pura vida", kas nozīmē "tīra dzīve", dziļi ietekmēja manu skatījumu uz dzīvi, uzsverot, cik svarīgi ir dzīvot saskaņā ar dabu un sabiedrību.

Vai varat padalīties ar iecienītāko ģimenes tradīciju?

Ēdiens un ģimenes pulcēšanās bija manas bērnības galvenās daļas. Mahjonga spēlēšana šo salidojumu laikā bija lolota tradīcija, piedāvājot prieka un svētku sajūtu, kas visus satuvināja.

Kuras bija jūsu iecienītākās izrādes un grāmatas, augot?

"Knight Rider" un "Fresh Prince of Bel-Air" bija mani vārti Amerikas kultūrā, sniedzot ne tikai izklaidi, bet arī vērtīgu ieskatu pasaulē, kas atšķiras no manas. "Alķīmiķis" bija galvenā grāmata, kas mani rezonēja, veidojot manu skatījumu uz dzīvi un likteni.

Kādas mācības esat guvis no saviem vecākiem?

Vecāki man iemācīja godīguma vērtību, to, cik svarīgi ir palīdzēt citiem, un gudrību dzīvot ar mēru, lai skaidri saskatītu katras situācijas abas puses. Šie principi mani ir vadījuši visas manas dzīves un karjeras laikā.

Iesaistīšanās nozarē: kāda bija jūsu pieredze?

Ieejot izklaides industrijā ar mazām zināšanām par tās darbību, es paļāvos uz savu aizraušanos ar sniegumu un vecāku mācībām, lai virzītos savā ceļā. Sākot kā profesionāls dejotājs, no katra darba guvu vērtīgas atziņas, pamazām veidojot savas prasmes un izpratni par nozari.

Pirmoreiz redzēt sevi ekrānā noteikti bija neaizmirstams. Vai varat aprakstīt šo pieredzi?

Mana pirmā parādīšanās ekrānā bija tik īslaicīga, ka man tikko nebija laika to apstrādāt. Tomēr tas bija mazāk par atklāšanu, bet vairāk par manu vecāku lepnumu, mudinot mani meklēt lomas, kas ļautu man patiesi parādīt savu talantu.

Ar ko savā līdzšinējā karjerā visvairāk lepojaties?

Es lepojos ar savām attiecībām, kuras esmu izveidojis, un varoņiem, kurus man ir bijusi iespēja izpētīt. Atrast ķīmiju ar tēlu ir tikpat svarīga kā ķīmija ar kolēģiem aktieriem, ļaujot iegūt autentiskāku un saistošāku tēlu.

Šī intervija piedāvā tikai ieskatu bagātīgajā pieredzes un kultūras fonu klāstā, kas bagātina mūsu Šondalendas kopienu. Svinot AANHPI mantojuma mēnesi, mums tiek atgādināts par daudzveidībā atrodamo skaistumu un spēku, kā arī stāstiem, kas mūs visus saista.

Mia Brabham Nolan, Shondaland personāla rakstniece, lieliski iemūžina šos stāstījumus, aicinot lasītājus dziļāk iedziļināties AANHPI talanta dzīvē un kultūrā, kas padara mūsu izrādes tik līdzīgas un mīlētas. Sekojiet viņas ceļojumam un atklājiet citus stāstus, kas svin mantojumu un daudzveidību izklaides pasaulē.

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjonga atklāšana Ovensboro: jauns saiknes un tradīciju vilnis
2024-05-23